• PDF
 • Drukuj

Zaproszenie na debatę.

policjaKomendant Powiatowy Policji w Wałczu serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu wałeckiego na otwartą debatę społeczną na temat: "Poczucie bezpieczeństwa w powiecie wałeckim",która odbędzie się w dniu 31 października 2013 roku o godz. 16:30 w sali klubowej Wałeckiego Centrum Kultury przy Placu Zesłańców Sybiru 3 w Wałczu.
Na debatę zaproszono przedstawicieli samorządów lokalnych, a także innych podmiotów odpwiedzialnych za bezpieczeństwo  w naszym powiecie. Ma ona na celu zachęcenie Państwa do dyskusji na ten temat. Państwa uwagi wykorzystamy w naszych działaniach. Serdecznie zapraszamy.
 • PDF
 • Drukuj

Czego Jaś się nie nauczył...

kapital2Projekt "Czego Jaś się nie nauczył... Szkolenia komputerowe dla osób po 50 roku życia" oferuje całkowicie bezpłatne szkolenia komputerowe wraz z egzaminami ECDL Core lub Start. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby po 50 roku życia, które nie potrafią obsługiwać komputera, mają miejsce zamieszkania w województwie zachodniopomorskim w gminach wiejskich, wiejsko - miejskich oraz miastach do 25tys mieszkańców. Szczegóły na stronie: www.ecdlszczecin.eu
 • PDF
 • Drukuj

eSystem Gospodarki Odpadami

segregacja2Informujemy Państwa o nowo uruchomionej stronie internetowej "System Gospodarki Odpadami" www.ug-walcz.doc.pl, która powstała w celu przybliżenia informacji i zagadnień związanych z wprowadzeniem nowego systemu gospodarowania odpadami, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2013 r. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nowej witryny.
 • PDF
 • Drukuj

Nowy wzór Deklaracji

W związku ze zmianą sposobu naliczania opłat za odbiór odpadów komunalnych poniżej publikujemy nowy wzór Deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.


WZÓR DEKLARACJI - [PDF]

WZÓR DEKLARACJI - [DOC]

 • PDF
 • Drukuj

Numery alarmowe w Polsce

Wyobraź sobie, że spacerujesz przez park w pogodny, jesienny dzień. Niespodziewanie tracisz przytomność i upadasz. Jakie są szanse, że ktoś udzieli ci pomocy? Mniejsze, niż ci się wydaje. Większość społeczeństwa w naszym kraju nie ma wystarczającej wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy. Można przecież zadzwonić po pomoc, powiadasz. Tutaj statystyka jest nieubłagana – według badań Komisji Europejskiej zaledwie 6 na 10 osób w Polsce zna europejski numer alarmowy, zaś tylko 6 na 100 obywateli naszego kraju potrafi wymienić numery alarmowe poszczególnych służb – policji, straży pożarnej czy pogotowia ratunkowego.

Więcej: Numery alarmowe w Polsce

 • PDF
 • Drukuj

Dzień Edukacji Narodowej

rozeZ okazji Dnia Edukacji Narodowej składam podziękowania i słowa uznania za odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia. Gorąco dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę oświatową.
Życzę, aby codzienna praca stanowiła dla Państwa źródło satysfakcji, poczucia dobrze spełnionej misji, a przywiązanie i wdzięczność uczniów wynagradzała trudy niełatwej pracy. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich dobre życiowe wybory.
Proszę przyjąć także życzenia zdrowia,wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

 

Przewodniczący Rady Gminy

Dariusz Szałowiński

Wójt Gminy Wałcz

Piotr Świderski

Więcej…

Strona 8 z 11