Mobilny Punkt Informacyjny w Wałczu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz z Urzędem Miasta w Wałczu, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę  ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać informację m.in. o:

• środkach na otwarcie działalności gospodarczej,
  • dotacjach i pożyczkach na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,
  • finansowaniu kursów i szkoleń zmierzających do podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • zasadach pozyskania dofinansowania,
  • aktualnych i przyszłych ogłoszeniach o naborach wniosków,
  • wsparciu z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

Najbliższy Mobilny Punkt Informacyjny odbędzie się:

05 września 2016r., w godzinach od 08:30 do 13:30 siedziba Urzędu Miasta w Wałczu, ul. Plac Wolności 1, 78 – 600 Wałcz, sala nr 11

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematem Funduszy Europejskich: do społeczności lokalnej, osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedstawicieli III sektora oraz wszystkich zainteresowanych tematyką unijną.

Organizator spotkania:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku