• Środa, 14.10.2015 r.

ZAPRASZA W DNIU 18 PAŹDZIERNIKA 2015 ROKU

W GODZINACH 8.00 -13.30

NA „BIAŁĄ NIEDZIELĘ” DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KARSIBORZE

Zdania profilaktyczne dla mieszkańców miejscowości: Karsibór, Kolno, Glinki, Golce, Kłębowiec oraz wszystkich chętnych mieszkańców innych bardziej odległych miejscowości Gminy Wałcz:

I. Cukrzyca zagrożenie cywilizacyjne ( pogadanka, pomiary p. cukru, BMI, RR)

II. Profilaktyka oczu ( pełne badanie okulistyczne)

III. Profilaktyka stomatologiczna u dzieci szkolnych ( przegląd stomatologiczny)

IV. Profilaktyka chorób nowotworowych : badania ginekologiczne, badania cytologiczne- w Przychodni 107 Szpitala Wojskowego ul. Kołobrzeska 44- poradnia ginekologiczna –

* Zapisy chętnych Pań u Pani Wioletty Kudlińskiej Przewodniczącej KGW w Karsibór osobiście lub pod nr telefonu 726 078 508.

Wójt Gminy zapewnia transport do szpitala ( tam i spowrotem), pierwszy wyjazd o godzinie 9.00.

V. Racjonalne odżywianie ( porady dietetyczne- dietetyk medyczny, materiały edukacyjne)

UWAGA !

Warunkiem poddania się badaniom ginekologicznym i okulistycznym jest posiadanie przy sobie dowodu osobistego