ANKIETA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH DZIAŁAJĄCYCH NA TERENIE GIMNY WAŁCZ

Szanowni Państwo,

Niniejsza ankieta służy do zbierania danych o organizacjach pozarządowych i innych podmiotach działających na terenie gminy Wałcz. Podane przez Państwa informacje stanowią minimalny standard jawności działań i umieszczone zostaną w ogólnodostępnej bazie organizacji pozarządowych, przygotowanej w ramach projektu "Dojrzałe partnerstwo. Model współpracy kluczem do sukcesu we współpracy gmin i organizacji pozarządowych w gminach wiejskich Euroregionu Pomerania". Baza administrowana będzie przez gminę Wałcz i umieszczona zostanie na stronie internetowej www.gminawałcz.pl oraz  w formie drukowanej w biurze obsługi interesanta - stanowisko ds. obsługi interesantów Wypełnioną ankietę prosimy odesłać na adres Urzędu Gminy Wałcz, ul. Dąbrowskiego 8, 78-600 Wałcz w terminie 14 dni od daty jej otrzymania bądź w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Druk ankiety do pobrania: ANKIETA