Sprawozdanie z konsultacji społecznych rocznego programu współpracy Gminy Wałcz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 64/2014 Wójta Gminy Wałcz z dnia  30 września 2014 r.w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015, w terminie od dnia 30 września 2014r,do 14 października 2014r.zostały przeprowadzone konsultacje społeczne w w Programu.
Dnia 30 września 2014r. na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Gminy ,na stronie internetowej Gminy oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy umieszczono informację o zamiarze przeprowadzenia konsultacji społecznych Programu.
Opinie i uwagi można było zgłaszać pisemnie na „Formularzu zgłoszenia opinii” do Urzędu Gminy Wałcz pok.nr 14 lub przekazać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie określonym do dnia 14 października 2014r.
W ramach konsultacji społecznych nie zgłoszono uwag ani opinii.