Sprawozdanie z konsultacji społecznych rocznego programu Współpracy Gminy Wałcz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013.

S P R A W O Z D A N I E

z konsultacji społecznych rocznego programu
Współpracy Gminy Wałcz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami
prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 57/2012 Wójta Gminy Wałcz z dnia 17 września 2012r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2013, w terminie od dnia 24 września 2012r. do 8 października 2012r. zostały przeprowadzone konsultacje społeczne ww.Programu.

Dnia 24 września 2012r. na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Gminy ,na stronie internetowej Gminy oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy umieszczono informację o zamiarze przeprowadzenia konsultacji społecznych Programu.

Opinie i uwagi można było zgłaszać pisemnie na „Formularzu zgłoszenia opinii” do Urzędu Gminy Wałcz pok.nr 1 lub przekazać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie określonym do dnia 8 października 2012r.

W ramach konsultacji społecznych nie zgłoszono uwag ani opinii.

Wójt Gminy Wałcz
Piotr Świderski