• PDF

Zbadaj się i zyskaj spokój o swoje zdrowie!

  • Piątek, 28.09.2012 r.

W dniach 8-10 października mammobus kolejny raz odwiedzi Wałcz. Panie znów będą miały szansę zgłosić się na profilaktyczne badanie piersi. Czy to zrobią?

Mimo, iż Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi trwa już kilka lat, poziom przebadania wśród pań nadal nie jest zadowalający. Do tej pory 59% mieszkanek Wałcza uprawnionych do wykonania mammografii, zgłosiło się na badanie, co oznacza, że nadal wiele Pań nie zdecydowało się, aby zyskać spokój o swoje zdrowie. Czas to zmienić!

 

 

FADO Centrum Usług Medycznych zaprasza wszystkie panie w grupie wiekowej 50- 69 lat do wykonania bezpłatnego badania mammograficznego, refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia, wykonywanego co 2 lata. W tym wieku panie są szczególnie narażone na zachorowanie na raka piersi. Jednak wczesne jego wykrycie gwarantuje niemal 100 % pewności na wyleczenie choroby, dlatego tak ważne są badania profilaktyczne oraz samobadanie piersi.

 

Szczególnie zapraszamy panie, które wykonywały badanie w mammobusie FADO dwa lata temu. Podczas wizyty mammobusu w Wałczu w 2010 roku, badania wykonało 336 pań. Zachęcamy do kontynuacji profilaktyki w firmie z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu mammografii. Każdego dnia aż 13 mammobusów FADO bada panie w całej Polsce. W Wałczu mammobus FADO będzie już po raz trzynasty.

 

Zarejestruj się, a także swoją przyjaciółkę!

 

Panie, które znajdują się poza tą grupą wiekową, mogą wykonać mammografię odpłatnie, po okazaniu skierowania na badanie. Mogą również zachęcić swoje mamy, babcie, sąsiadki i przyjaciółki do zgłoszenia się na refundowaną mammografię. Razem zyskajmy spokój o zdrowie nasze i naszych najbliższych!

 

Badania wykonywane będą w mammobusie, który stanie przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Chłodna 12.

 

Nie masz czasu zadzwonić? Zarejestruj się przez Internet!

 

Wszystkie panie, które chcą wykonać badanie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel: 801 080 007 lub 58 666 2 444. Call Center czynne jest 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w sobotę i niedzielę 9-15. Rejestracji można dokonać również na stronie internetowej: www.fado.pl/rejestracja-mammografia .

 

Na każdą z pań czeka upominek od firmy Ziaja.