Zawody pływackie o Puchar Wójta

• Wtorek, 17.01.2012 r.
medalZawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Wałcz odbyły się w dniu 14 stycznia 2012r.na basenie w COS Bukowina Wałcz .
W zawodach brało udział 40 zawodników i zawodniczek z takich miejscowości Gminy Wałcz jak: Strączno, Gostomia, Chwiram, Ostrowiec, Szwecja, Zdbice, Golce, Lubno, Dobino, Górnica.
Zawody Pływackie to cykliczna już impreza ,rozgrywana na basenie w Wałczu od dwóch lat.Impreza względnie młoda ,ale prowadzona zawsze sprawnie i na dobrym poziomie organizacyjnym.
Nagrody uczestnikom ufundował Wójt Gminy Wałcz a Lider Wałecki opłacił koszty wynajmu pływalni.
Najlepsze wyniki uzyskali :
Kategoria dziewczęta do 16 lat dystans na 50 m - styl dowolny
  • Sołectwo Chwiram II miejsce
  • Sołectwo Ostrowiec III miejsce
  • Sołectwo Golce IV miejsce
We wszystkich kategoriach była silna konkurencja, ale nie chodziło o wysoką czy słabą formę zawodników – tylko o dobrą zabawę.
Wyniki pozostałych uczestników zawodów pływackich można zobaczyć na załączniku do niniejszej informacji.
Jednocześnie odsyłamy na stronę Starostwa Powiatowego w Wałczu www.powiatwalecki.pl , gdzie po zakończonej imprezie gminnej odbyły się zawody pływackie młodzieżowych drużyn pożarniczych i członków ochotniczych straży pożarnych.
Sporządziła: Lucyna Niespodziana